Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Współpraca zamawiającego z wykonawcą od kuchni 2017/11/15

Z jakimi wyzwaniami mierzą się samorządy podczas realizacji inwestycji miejskich? Jak zaplanować współpracę z wykonawcą usług? Jakie możliwości daje partnerstwo publiczno-prywatne? Tego dotyczył blok pt. „Współpraca zamawiającego z wykonawcą od kuchni” zorganizowany podczas 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do wysłuchania debaty:

W debacie uczestniczyli: Jacek Terebus Zastępca Prezydenta Miasta Płocka ds. Rozwoju i Inwestycji, Krzysztof Kosiński Prezydent Ciechanowa, Konrad Frysztak Zastępca Prezydenta Miasta Radom, Paweł Szaciłło Dyrektor Departamentu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego w Ministerstwie Rozwoju i Łukasz Dziekoński Dyrektor Biura Funduszy Marguerite PKO Bank Polski. Rozmowę poprowadził dr Jakub Pawelec Radca Prawny, Partner w Kancelarii M. Mazurek i Partnerzy.

Przeczytaj podsumowanie debaty

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji:

  • Co warunkuje sukces dużego projektu PPP? Przykład Płocka (Jacek Terebus Zastępca Prezydenta Miasta Płocka ds. Rozwoju i Inwestycji)

Pobierz prezentację

 

  • Partnerstwo publiczno-prywatne, czyli jak się do tego zabrać (Dr Jakub Pawelec Radca Prawny, Partner w Kancelarii M. Mazurek i Partnerzy)

Pobierz prezentację

Kolejne relacje już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz oraz profilu w mediach społecznościowych.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza stanowi miejsce debat o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed regionem w kontekście zwiększania jego konkurencyjności w kraju i Europie. Formuła wydarzenia to unikalna okazja do dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu podziału i wdrażania funduszy unijnych. Ósma edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 października 2017 r. na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło 2 tys. osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Forum współtworzyło ponad 80 prelegentów i przeszło 60 wystawców reprezentujących samorządy, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Były to dwa dni pełne wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji do realizacji projektów miejskich, biznesowych i edukacyjno-społecznych. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

 

 

 

Print Form