Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Współpraca mikro, małych i średnich firm z korporacjami 2017/11/21

Jak ułożyć współpracę między startupami i korporacjami, żeby uzyskać relację win-win? Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć? I jakie narzędzia wspierają współpracę małych z dużymi? Tego dotyczył blok pt. “Współpraca mikro, małych i średnich firm z korporacjami” zorganizowany podczas 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do wysłuchania debaty:

W debacie uczestniczyli: Hubert Lewiński Kierownik Departamentu Rozwoju Startupów w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Bartosz Sokoliński Dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji Agencji Rozwoju Przemysłu, Michał Mulak Członek Zarządu BM3 startup, Maciej Szota Dyrektor Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu PGNiG SA., Sergiusz Sawin Wiceprezes The Heart oraz Maciej Traczyk Dyrektor ds. Strategii i innowacji na region Europa LSC Communications. Rozmowę poprowadziła Magdalena Jackowska-Rejman Partner Zarządzający techBrainers.

Przeczytaj podsumowanie debaty

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji:

  • Pilot Maker program pilotażowych wdrożeń (Alexander Tokarev Project Manager techBrainers)

Pobierz prezentację

 

  • Współpraca startupów i korporacji. Jak się do tego zabrać? (Sergiusz Sawin Wiceprezes The Heart)

Pobierz prezentację

  • Pilot Maker – Przegląd startupów (Prowadzący: Leszek Zaremba – Koordynator Operacyjny Programu Pilot Maker)

Pobierz prezentację

Pilot Maker to program pilotażowych wdrożeń zaprojektowany przez techBrainers, którego celem jest zaimplementowanie rozwiązań startupów w jednym z trzech dużych przedsiębiorstw: Tauronie, Amplusie lub Krossie. Z 260 zgłoszeń wyłonione zostały 52 firmy, które mają szanse trafić ze swoim produktem lub usługą na infrastrukturę dużego Klienta. W ramach sesji zaprezentuje się 14 z nich: AGP, MIGAM, SYNAPTISE, PHONEID, ENERGOWSKAZ, DATA BIONICS, EduSense, GENOMTEC, ONEMETER, DYNAMO INWILL, BISONTE, VIS ENERGIA, BM3, GISonLine.

 

Kolejne relacje już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz oraz profilu w mediach społecznościowych.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza stanowi miejsce debat o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed regionem w kontekście zwiększania jego konkurencyjności w kraju i Europie. Formuła wydarzenia to unikalna okazja do dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu podziału i wdrażania funduszy unijnych. Ósma edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 października 2017 r. na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło 2 tys. osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Forum współtworzyło ponad 80 prelegentów i przeszło 60 wystawców reprezentujących samorządy, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Były to dwa dni pełne wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji do realizacji projektów miejskich, biznesowych i edukacyjno-społecznych. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

 

 

 

Print Form