Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? 2023/11/10

W dzisiejszym świecie media społecznościowe towarzyszą nam na każdym kroku. Czego młodzi ludzie szukają w social mediach? Czy sztuczna inteligencja może wspierać działania promocyjne? A także, jakie trendy w promocji będą popularne w 2024 roku? Na te wiele innych pytań poznamy odpowiedzi już 14 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty pt.: Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl

Na grafice znajduje się hasło: Trendy w promocji - jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? Scena Offowa, 14 listopada w godzinach 13:30-14:00, 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Obok przestawiony jest telefon komórkowy, nad nim widoczne są emotikony oraz ikony aplikacji.

Trendy w promocji

Podczas debaty dowiemy się jakie kampanie marketingowe mają największy potencjał,  w jaki sposób łączyć merytoryczne treści z atrakcyjną wizualnie formą, a także jak wykorzystać sztuczną inteligencję w działaniach promocyjnych. Ponadto poznamy dobre praktyki w obszarze promocji oraz  dowiemy się, jakie treści przyciągają uwagę młodych ludzi. Jeśli chcecie poznać tajniki idealnej kampanii marketingowej oraz najnowsze trendy w social mediach, bądźcie z nami w najbliższy wtorek, 14 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

Porozmawiajmy o mediach społecznościowych

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? która odbędzie się 14 listopada w godzinach 13:30-14:00 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Paulina Łukaszuk, Dyrektor ds. Komunikacji, Rzecznik Prasowa Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą:

  • Karolina Wierzba, Studenckie Koło Naukowe Marketingu Szkoły Głównej Handlowej
  • Maria Kadłuczko, Warszawska Szkoła Filmowa
  • Klaudia Dudkiewicz, Przewodnicząca Komisji Promocji i Współpracy Zewnętrznej Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

 

Zapisz się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dziś przez formularz dostępny na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl w Zakładce Rejestracja. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Do zobaczenia!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem ponad 70 ekspertów i 53 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

Patroni honorowi: Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

 

 

Print Form