Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie? Czy technologie zabiorą nam pracę? 2023/11/02

Sztuczna inteligencja przenika różne aspekty naszego życia, niosąc ze sobą zarówno szanse, jak i zagrożenia. Wykorzystanie nowych technologii w miejscu pracy pozwala na usprawnienie wielu zadań i wspieranie innowacji, ale rodzi również pytania dotyczące możliwych zwolnień i przyszłości rynku pracy, który znamy. Już 15 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się debata pt.:  „Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie? Czy technologie zabiorą nam pracę?”. Eksperci postarają się rozwikłać zawiłości związane z rolą sztucznej inteligencji w kształtowaniu rynku pracy i szerszego krajobrazu gospodarczego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl. Do zobaczenia!

Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie?

Podczas debaty zostaną poruszone takie kwestie, jak obecne wykorzystywanie sztucznej inteligencji w różnych branżach oraz związane z tym korzyści i ryzyka. Dowiemy się również, jakie umiejętności będą poszukiwane na rynku pracy opartym na sztucznej inteligencji. Ponadto eksperci podejmą temat, jak przygotować się na przyszłość opartą na nowych technologiach oraz czy istnieją sposoby na zapewnienie płynnego przejścia, łagodząc ryzyko bezrobocia i nierówności. Nie można pominąć również kwestii etycznych związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w miejscu pracy. Dowiemy się, jakie przepisy należy wprowadzić, aby rozwiać te obawy i chronić prawa pracowników. Serdecznie zapraszamy!

 

Porozmawiajmy o nowych technologiach

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „ Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie? Czy technologie zabiorą nam pracę?”, która odbędzie się 15 listopada w godzinach 11:30-12:00 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Rozmowę poprowadzi dr Karolina Małagocka, Katedra Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą:

  • Tomasz Sieradz, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie;
  • Emil Kowalczyk, Dyrektor Dostarczania i Rozwoju Produktów Data-AI, Orange Polska;
  • Karol Kapuścński, Head of Strategic Sales, No Fluff Jobs.

 

Zapisz się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisz się już dziś przez formularz dostępny na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl w Zakładce Rejestracja. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Do zobaczenia!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem ponad 70 ekspertów i 53 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy.

Patroni honorowi: Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Dziennik Warto Wiedzieć.

Print Form