Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Strefa warsztatowa na 12. Forum Rozwoju Mazowsza w Warszawie – trwają zapisy 2022/12/02

Podczas  Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się już 6 i 7 grudnia na Stadionie Legii, zapraszamy do specalnej strefy warsztatowej. Interaktywne wydarzenia, prezentacje i gry zaangażują uczestników do wspólnych aktywnosci. W świat kompetencji przyszłości wprowadzi uczestników Avatar, dowiemy się skąd brać energię, a etiuda artystyczna przybliży wartości Unii Europejskiej.  Już teraz zachęcamy na rejestracji online. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Patronat honorowy nad Forum objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

 

Różnorodność aktywności podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza

6 grudnia w godzinach 11.00-15.30 zapraszamy na interesujące warsztaty. Do współpracy zaprosiliśmy m.in. fundacje, szpitale, placówki edukacyjno-naukowe, centra młodzieżowe czy szkoły wyższe. Połączyliśmy wiedzę, doświadczenie i kreatywność różnych środowisk. Dzięki temu udało nam się przygotować niezwykłe warsztaty, na które zapraszamy.

Warto zapisać się już dziś pod adresem: https://forumrozwojumazowsza.pl/o-wydarzeniu/warsztaty-6-grudnia-2022/

Przykłady aktywności:

  • prezentacje na temat możliwości finansowania projektów biznesu i samorządów;
  • warsztat poświęcony metodom aktywizowania młodzieży w lokalnych społecznościach;
  • warsztat skierowany na tematykę niepełnosprawności i zagadnień z nią związanych;
  • gra Cosmopolis, która przeniesie uczestników  w świat tworzenia miasta przyszłości;
  • przesiewowe badania słuchu;
  • prezentacja na temat walorów turystycznych Mazowsza;

 

7 grudnia warsztaty rozpoczną się od godziny 10.00 i potrwają do godziny 15.00. Co w programie?

  • warsztaty dla doktorantów;
  • warsztat z praktycznymi wskazówkami dla osób planujących założenie własnej firmy;
  • gra edukacyjna EKO SMAKOSZ;
  • warsztat pt.  Jak ćwiczyć koncentrację uwagi w świecie wielu bodźców?

 

W programie jest jeszcze o wiele więcej aktywności, dlatego  zachęcamy do zapoznania się z agendą oraz do udziału w warsztatach. Wiele ciekawych aktywności odbędzie się również w przestrzeniach Partnerów wydarzenia. Już dziś zapraszamy do sprawdzenia, co będzie się działo!

Do zobaczenia podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

Print Form