Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Startup w mieście 2017/12/04

Jak samorządy mogą wspierać rozwój przedsiębiorczości? Jak kreować warunki sprzyjające powstawaniu mikro, małych i średnich firm? Jak działa Forum Przedsiębiorców na Targówku? I na czym polega inwestowanie anielskie? Tego dotyczył blok pt. “Startup w mieście” zorganizowany podczas 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do wysłuchania debaty:

W debacie uczestniczyli: Michał Olszewski Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, Jacek Koziński Prezes Agencji Rewitalizacji Starówki, Katarzyna Wierzbowska Prezeska Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, Tomasz Jabłoński Współzałożyciel Startup Academy i Cezary Woszczyk Prezes firmy technologicznej Sharpeo. Rozmowę poprowadził Jeremi Jak Założyciel i Dyrektor Zarządzający Public Space – Instytutu Komunikacji i Taktyk Wzrostu. Przeczytaj podsumowanie debaty.

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji:

  • Forum Przedsiębiorców na Targówku – Budowanie lokalnej społeczności przedsiębiorców (Sylwia Weilandt Kierownik Referatu Wydziału Kadr i Funduszy Europejskich Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Targówek). Pobierz prezentację.

 

  • Inwestowanie Anielskie. Jak to robi Black Swan Fund (Katarzyna Wierzbowska Prezeska Fundacji
    Przedsiębiorczości Kobiet). Pobierz prezentację.

Kolejne relacje już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz oraz profilu w mediach społecznościowych.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza stanowi miejsce debat o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed regionem w kontekście zwiększania jego konkurencyjności w kraju i Europie. Formuła wydarzenia to unikalna okazja do dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu podziału i wdrażania funduszy unijnych. Ósma edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 października 2017 r. na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło 2 tys. osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Forum współtworzyło ponad 80 prelegentów i przeszło 60 wystawców reprezentujących samorządy, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Były to dwa dni pełne wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji do realizacji projektów miejskich, biznesowych i edukacyjno-społecznych. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

 

 

 

Print Form