Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Przedstawiamy partnerów strategicznych tegorocznego Forum 2024/07/05

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że organizację 14. Forum Rozwoju Mazowsza zasili aż dwóch partnerów strategicznych: Centrum Nauki Kopernik i Koleje Mazowieckie – „KM” Sp. z o.o.

Pierwsza ze wspierających nas instytucji aktywnie włączy się we współtworzenie programu – na głównej scenie zorganizuje debatę pt. „W drodze do przyszłości. Do czego musimy się przygotować” oraz na małej scenie nawiązujące do tematu przyszłości dwie moderowane debaty interaktywne z udziałem publiczności: „W drodze do przyszłości. Moda vs. planeta” oraz „W drodze do przyszłości. Megamiasta vs. miasta ogrody”.

Dzięki drugiemu z partnerów już od 24 czerwca podczas podróży pociągami Kolei Mazowieckich można oglądać spoty zapowiadające Forum. Kolejne odsłony tej kampanii będzie można obejrzeć przez pozostałe miesiące poprzedzające 14. Forum Rozwoju Mazowsza.

Ale to nie wszystko, zarówno Centrum Nauki Kopernik, jak i Koleje Mazowieckie zorganizują swoje stoiska (a tam jak zwykle będzie się działo dużo dobrego!) w przestrzeni forumowej, do odwiedzenia których zapraszamy już teraz!

Kiedy i gdzie? 15 października 2024, Stadion Legii Warszawa

Print Form