Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Przedsiębiorco, zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia i pokaż efekty pomocy z Unii Europejskiej! 2022/08/18

Unia Europejska wspiera mieszkańców Mazowsza na wiele sposobów. Jednym z nich są innowacyjne produkty oraz usługi zachęcające do dbania o nasze zdrowie. Mogą to być rozwiązania sprzyjające wprowadzaniu zdrowych nawyków żywieniowych, pielęgnacyjnych, czy też aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Należą do nich również innowacje w obszarze medycyny, rehabilitacji i farmacji, które wkraczają gdy zwykła profilaktyka to zbyt mało. Właśnie takich działań szukamy w ramach konkursu Lider Ochrony Zdrowia. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje projekty już tylko do 19 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

 

Przedsiębiorco, skorzystałeś z pomocy z Unii Europejskiej? Do 19 sierpnia zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia! W tle unijne gwiazdki oraz grafiki związane z medycyną (m.in. krzyż, strzykawka, bicie serca)

 

Jesteś przedsiębiorcą, który skorzystał z dofinansowania europejskiego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020? Zgłoś efekty swojego projektu do udziału w konkursie Lider Ochrony Zdrowia w kategorii „Innowacje biznesowe”. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a jego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Dlaczego warto?

Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie zaplanowanego na wrzesień głosowania internetowego. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 26-27 października.

Udział w konkursie to możliwość:

  • wyróżnienia projektu na tle całego regionu,
  • promocji efektów dofinansowanych działań wśród mieszkańców i podmiotów zainteresowanych tematyką zdrowotną,
  • zaprezentowania skuteczności firmy w pozyskiwaniu finansowania europejskiego,
  • zaprezentowania konkretnych korzyści płynących z członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 19 sierpnia do godziny 23.59 na adres lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu .

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Informacje o godzinach pracy oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedInYouTubeInstagram oraz Pinterest.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach).
Print Form