Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości 2021/12/06

Jak odbudowywać gospodarkę dotkniętą pandemią? W jakim kierunku rozwijać działalność biznesową? O tym porozmawiają eksperci debaty „Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości”. Dyskusja odbędzie się już 8 grudnia podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejskiego Komitetu Regionów. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. 

 

Debata „Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości” odbędzie się 8 grudnia w godzinach 12.00-12:50. W gronie ekspertów zastanowimy się w jakim miejscu znajduje się biznes w półtora roku po wybuchu pandemii. Podczas dyskusji poruszymy temat potrzeb przedsiębiorstw, również w kontekście finansowania europejskiego. Zastanowimy się również nad kierunkami i trendami w zwiększaniu konkurencyjności gospodarek w czasach gdy jedynym pewnikiem jest zmiana. Serdecznie zachęcamy do wysłuchania debaty.

W debacie udział wezmą:

  • Prowadzenie: Adam Rogala, dziennikarz, trener
  • Rafał Baniak, Wiceprezydent Wykonawczy Pracodawców RP
  • Paweł Chorąży, Dyrektor Zarządzający Pionem Funduszy Europejskich w Banku Gospodarstwa Krajowego
  • Mariusz Frankowski, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych
  • Andrzej Burgs, Prezes Zarządu Sygnis New Technologies sp. z o.o.
  • Andrzej Olszewski, Współwłaściciel Papagrin

Debata odbędzie się już 8 grudnia (środa) w godzinach 12.00- 12.50 Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych Forum Rozwoju Mazowsza | Facebook.

Do usłyszenia podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza!

Print Form