Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Porozmawiaj z tymi, którzy są o krok dalej na drodze do funduszy UE. Zapraszamy do strefy MJWPU na 8. Forum Rozwoju Mazowsza 2017/10/14

Blisko 1500 podpisanych umów dotyczących realizacji projektów ze wsparciem finansowym z RPO WM to nie tylko powód do dumy, ale i najlepszy dowód na to, jak wiele osób na Mazowszu przekonało się, że Fundusze Europejskie są w ich zasięgu! Zainteresowanych dofinansowaniem zapraszamy do strefy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Obszar wsparcia oferowany przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego jest bardzo szeroki. Bezpośrednio lub pośrednio z Funduszy Europejskich korzystamy niemal wszyscy. O dotacje naprawdę warto się starać! Ale jak skutecznie ubiegać się o dofinansowanie dla swoich projektów? Trzeba pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach. O szczegóły będzie można zapytać ekspertów z Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych – już 25 i 26 października na 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

W strefie MJWPU przez dwa dni na naszych gości będą czekać:
– konsultanci, którzy niezorientowanym pomogą rozeznać się w świecie Funduszy UE, czyli podpowiedzą, jakie są możliwości, kiedy i dla kogo
– eksperci, którzy podczas szkoleń przybliżą tematy, które każdy beneficjent RPO WM znać powinien
– specjaliści praktycy, którzy na co dzień pracują w różnych wydziałach wdrażania RPO WM, i którzy będą mogli odpowiedzieć na szczegółowe pytania dotyczące wszystkich etapów realizacji projektów z dofinansowaniem z RPO WM.

Do naszej strefy zaprosiliśmy także naszych beneficjentów, a to oznacza, że będzie można porozmawiać z tymi, którzy są już o krok dalej – z sukcesem realizują projekty z dofinansowaniem unijnym. Po raz pierwszy będzie można też porozmawiać z ekspertami MJWPU z Wieloosobowego Stanowiska ds. Realizacji Projektów, którzy zachęcają do współpracy w następujących obszarach: projekty spoza RPO WM, projekty współpracy ponadnarodowej i projekty innowacyjne w ramach POWER oraz projekty dotyczące działań na rzecz rozwoju woj. mazowieckiego składane do Instytucji Unijnych na poziomie Unii Europejskiej.

Program jest dość bogaty, więc od czego zacząć? Najlepiej od przeglądu konkursów RPO WM, na który zapraszamy 25 października w Strefie Networkingu.

Sprawdź, czym się zajmujemy i co słychać w świecie Funduszy Europejskich na Mazowszu. Szczegóły na: www.funduszedlamazowsza.eu.

Print Form