Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Porozmawiaj z ekspertami podczas czatów tematycznych! 2021/12/03

Forum Rozwoju Mazowsza to 12 debat, wystąpienia, a także czaty z ekspertami na tematy związane z funduszami europejskimi! Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami przygotowanymi przez Partnerów wydarzenia!

>>>>Zapraszamy do rejestracji na czaty poprzez Formularz zgłoszeniowy<<<<<

8 grudnia 2021

10:00-15:00

Porozmawiajmy o Funduszach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na czat z naszymi Specjalistami, dzięki któremu przeprowadzimy Państwa przez świat Funduszy Europejskich. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wątpliwości na nurtujące pytania. Mamy nadzieję, do usłyszenia!

 

13:00-14:00

Oferta instrumentów finansowych dla przedsiębiorstw w ramach programu regionalnego na lata 2014-2020

Jakie są możliwości finansowania zwrotnego dla firm ze środków Unii Europejskiej? O czym muszą pamiętać przedsiębiorcy ubiegając się o wsparcie? Na te i wiele innych pytań odpowie Magdalena Dąbska-Mazur, Starczy Specjalista ds. Projektów Unijnych w Banku Gospodarstwa Krajowego.

 

14:00-15:00
Finansowanie inwestycji termomodernizacyjnych z programu regionalnego na lata 2014-2020

Reprezentujesz spółdzielnię, wspólnotę mieszkaniową czy Towarzystwo Budownictwa Społecznego? Zapraszamy do rozmowy o możliwościach pozyskania pożyczek europejskich na inwestycje termomodernizacyjne. O tym opowiedzą eksperci Getin Noble Bank, który pełni rolę pośrednika finansowego w ramach programu regionalnego. Do Państwa dyspozycji będą: Olga Broniszewska-Duda z Biura Oferty Bankowości Korporacyjnej, Joanna Laskowska – Doradca Klienta oraz Iwona Polak – Doradca Klienta.

 

>>>>Zapraszamy do rejestracji na czaty poprzez Formularz zgłoszeniowy<<<<<

9 grudnia 2021

10:00-15:00

Porozmawiajmy o Funduszach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na czat z naszymi Specjalistami, dzięki, któremu przeprowadzimy Państwa przez świat Funduszy Europejskich. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu – chętnie rozwiejemy wątpliwości na nurtujące pytania. Mamy nadzieję, do usłyszenia!

 

11:00-12:00

Dostępne możliwości finansowania mazowieckich MŚP

Podczas czatu odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące aktualnie realizowanych programów pożyczkowych. Dowiesz się jakie wsparcie możesz otrzymać. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące dostępności, warunków oraz wymagań uzyskania pożyczki. Na pytania uczestników odpowie Dorota Osińska Specjalista ds. Obsługi Klienta w Mazowieckim Regionalnym Funduszu Pożyczkowym Sp. z o.o. 

 

12:30-13:30

Dostępność do instrumentów finansowych Unii Europejskiej w Polsce- wsparcie dla MŚP

Jakie są możliwości dają instrumenty finansowe UE? Jak przygotować się do ubiegania o wsparcie? Informacji na ten temat udzieli Marek Ulman, Koordynator ds. Obszaru Instrumentów Kapitałowych w Krajowym Punkcie Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej. 

 

>>>>Zapraszamy do rejestracji na czaty poprzez Formularz zgłoszeniowy<<<<<

 

 

Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl, https://www.funduszedlamazowsza.eu/ oraz w mediach społecznościowych: https://pl-pl.facebook.com/ForumRozwoju/

Print Form