Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Obejrzyj debatę pt. „Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości” 2022/01/25

Prowadzenie biznesu w czasach wszechobecnych zmian jest ogromnym wyzwaniem. Jak sytuacja pandemiczna wpłynęła na możliwości rozwoju mazowieckich firm? Co wspólnego mają zasady gry w koszykówkę z projektami badawczo-rozwojowymi? Jakie są potrzeby w zakresie finansowania przedsiębiorstw z funduszy europejskich? I w końcu, co urzędnicy mogliby zrobić, żeby lepiej dopasować procedury administracyjne do realiów biznesowych? O tym rozmawiali eksperci debaty „Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości” zorganizowanej w ramach 11. Forum Rozwoju Mazowsza. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 

W debacie o sytuacji sektora biznesowego, potrzebach i wyzwaniach firm wzięli udział:

· Rafał Baniak, Wiceprezydent Wykonawczy Pracodawców RP;

· Paweł Chorąży, Dyrektor Zarządzający Pionem Funduszy Europejskich w Banku Gospodarstwa Krajowego;

· Mariusz Frankowski, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych;

· Andrzej Burgs, CEO i Prezes Zarządu Sygnis New Technologies sp. z o.o.;

· Andrzej Olszewski, Współwłaściciel Papagrin.

 

Dyskusję poprowadził Adam Rogala, dziennikarz, trener.

 

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty!

(relacja dostępna w wersji z napisami)

 

O wydarzeniu

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku w formule zdalnej. Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Europejskiego Komitetu Regionów oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia (Facebook, LinkedIn oraz YouTube), gdzie publikowane są relacje z debat oraz wystąpień z udziałem zaproszonych ekspertów.

Print Form