Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Obejrzyj debatę “Nowa spółdzielczość – innowacja społeczna szansą na rozwój smart city” 2022/02/18

Na jakie wyzwania pandemiczne powinno odpowiedzieć inteligentne miasto? Jak kształtować miasto za pomocą zaawansowanych technologii? W jaki sposób badać potrzeby mieszkańców, jak sprawić by lepiej im się żyło? Na te wszystkie pytania odpowiedzieli eksperci podczas debaty: „Nowa spółdzielczość – innowacja społeczna szansą na rozwój smart city”. Ponadto dowiesz się jaką rolę w rozwoju smart city ma do odegrania ekonomia społeczna oraz jak powinna wyglądać współpraca w kierunku rozwoju nowej spółdzielczości.

 O roli spółdzielczości w inteligentnym mieście dyskutowali:  

  • Daniel Prędkopowicz, Dyrektor Biura Zarządzania Projektami Fundacji Fundusz Współpracy;
  • Joanna Erbel, Liderka klubu samorządowego w CoopTech Hub, socjolożka, działaczka miejska;
  • Karolina Cyran-Juraszek, Ekspert Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego;
  • dr Dorota Sikora-Fernandez, Adiunkt w Katedrze Zarządzania Miastem i Regionem Uniwersytetu Łódzkiego.

Dyskusję prowadził Wojciech Bielecki, CoopTech Hub.

 

Zapraszamy do obejrzenia debaty!  

https://youtu.be/otYT2byNIN4

 

 

O wydarzeniu 

Forum Rozwoju Mazowsza jest najważniejszym wydarzeniem poświęconym roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu.  Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Jedenasta edycja forum odbyła się w dniach 8-9 grudnia 2021 roku w formule zdalnej. Wydarzenie odbyło się pod honorowymi patronatami: Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Europejskiego Komitetu Regionów oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz mediów społecznościowych wydarzenia (Facebook, LinkedIn oraz YouTube), gdzie publikowane są relacje z debat oraz wystąpień z udziałem zaproszonych ekspertów. 

 

Print Form