Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

O rozwiązaniach zwiększających jakość życia mieszkańców 2017/12/18

Jak dbać o jakość życia mieszkańców? Co zrobić, aby korzystali z dostępnej oferty? I co jest tajemnicą sukcesu projektów z unijnym dofinansowaniem? Tego dotyczył blok „O rozwiązaniach zwiększających jakość życia mieszkańców” zorganizowany podczas 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do wysłuchania debaty:

W debacie uczestniczyli: Jarosław Głowacki Zastępca Prezydenta Miasta Siedlce, Edyta Markiewicz-Brzozowska Dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury, Artur Pozorek Dyrektor Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, Anna Karaś Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ciechanowie i Grażyna Zalewska Wiceprezes Zarządu w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Warszawie. Rozmowę poprowadziła Elżbieta Szymanik Zastępca Dyrektora ds. Europejskiego Funduszu Społecznego w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Zobacz podsumowanie debaty.

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji:

  • Kalejdoskop Konstancina (Edyta Markiewicz-Brzozowska Dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury). Pobierz prezentację.

  • Aktywność szansą na zatrudnienie i usamodzielnienie na terenie powiatu ciechanowskiego (Anna Karaś Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ciechanowie)

Kolejne relacje już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz oraz profilu w mediach społecznościowych.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza stanowi miejsce debat o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed regionem w kontekście zwiększania jego konkurencyjności w kraju i Europie. Formuła wydarzenia to unikalna okazja do dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu podziału i wdrażania funduszy unijnych. Ósma edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 października 2017 r. na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło 2 tys. osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Forum współtworzyło ponad 80 prelegentów i przeszło 60 wystawców reprezentujących samorządy, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Były to dwa dni pełne wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji do realizacji projektów miejskich, biznesowych i edukacyjno-społecznych. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

 

 

 

Print Form