Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Nowa broszura z cyklu #eFEktUE 2022/02/09

Przed Wami kolejny numer broszury z cyklu #eFEktUE. Tym razem podsumowaliśmy działania informacyjno-promocyjne prowadzone pod koniec ubiegłego roku. Niewątpliwie największym wydarzeniem było 11 Forum Rozwoju Mazowsza, które odbyło się w grudniu i po raz pierwszy w formule on-line. Współtworzyło je ponad 70 ekspertów reprezentujących ponad 50 instytucji publicznych, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. W trakcie Forum odbyło się 12 debat, wystąpienia i czaty tematyczne z różnych obszarów. W efekcie wydarzenie zyskało prawie 7 tys. wyświetleń.

Na łamach tej broszury przekazujemy relacje z wybranych debat. Na jakie wsparcie z Unii Europejskiej może liczyć Mazowsze w perspektywie finansowej na lata 2021-2027? Jakie są potrzeby, wyzwania i trendy w rozwoju biznesu w nowej rzeczywistości? Z jakimi wyzwaniami klimatycznymi przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższym czasie? Jak czas ograniczeń wynikający z pandemii wpłynął na sektor kultury, jak instytucje poradziły sobie z przeniesieniem aktywności w przestrzeń wirtualną?

Odpowiedzi na te pytania starali się znaleźć zaproszeni do udziału w dyskusjach goście. Zapraszamy do lektury. Poznaj ich punkt widzenia.

Broszura #eFEktUE nr 2

Print Form