Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Ministerstwo Cyfryzacji objęło honorowym patronatem 8. Forum Rozwoju Mazowsza 2017/09/11

Z przyjemnością informujemy, że patronat honorowy nad 8. Forum Rozwoju Mazowsza objęło Ministerstwo Cyfryzacji. To już kolejny rok, gdy Ministerstwo obejmuje patronatem to ważne dla rozwoju regionu wydarzenie. Tegoroczna edycja forum organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych odbędzie się już 25 i 26 października na Stadionie Legii w Warszawie.

Ministerstwo Cyfryzacji_pion

8. Forum Rozwoju Mazowsza to kilkanaście godzin debat, warsztatów i prezentacji podczas których skupimy się na tym, jak realizować projekty z korzyścią do regionu, biznesu i samych mieszkańców. Całości przyświecać będą trzy hasła – współpraca, rozwój i wdrażanie. Będzie to przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie realizacji projektów, a także problemów i wyzwań, z jakimi na co dzień mierzą się urzędnicy, przedsiębiorcy, naukowcy, czy też przedstawiciele organizacji pozarządowych. Uczestnicy poznają od kuchni dobre praktyki w zakresie rozwoju miast, biznesu, jak również kapitału ludzkiego i społecznego. Dowiedzą się, w jaki sposób współpracować z partnerami i wykonawcami usług, zwiększać efektywność podejmowanych działań, a także o czym trzeba pamiętać, realizując projekt z unijnym dofinansowaniem. Rozmowy toczyć się będą w studiach nagraniowych, przestrzeniach wystawienniczych i networkingowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Chcesz mieć wpływ na kształt tegorocznej edycji wydarzenia? Zostań Partnerem 8. Forum Rozwoju Mazowsza! Do współpracy zapraszamy samorządy, ośrodki naukowe, organizacje pozarządowe i inne podmioty, które pod względem profilu działalności wniosą cenny wkład merytoryczny do programu wydarzenia.

Dowiedz się więcej!

Print Form