Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Marszałek Województwa Mazowieckiego honorowym patronem 11. Forum Rozwoju Mazowsza 2021/09/01

Tegoroczna jesień stoi pod znakiem Funduszy Europejskich! Po rocznej przerwie wraca Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejsze w regionie wydarzenie poświęcone rozmowom o roli Unii Europejskiej, wymianie wiedzy i doświadczeń na temat realizacji projektów i prezentacji efektów unijnego wsparcia. Miło nam poinformować, że honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

 

 

Już po raz 11. Forum Rozwoju Mazowsza stanie się areną debat i dyskusji o wpływie Unii Europejskiej na rozwój regionu. Program tegorocznej edycji obejmuje różnorodne tematy, począwszy od podsumowania obecnej perspektywy unijnej i przedstawienia założeń funduszy europejskich na lata 2021-2027, poprzez zagadnienia związane rozwojem biznesu, ochroną zdrowia, Zielonym Ładem, niskoemisyjnym transportem, cyfryzacją, kulturą, czy edukacją. Chcesz współtworzyć to wielkie święto funduszy europejskich? Zapraszamy do kontaktu i zgłaszania propozycji ekspertów w ramach naboru Partnerów.

Oprócz debat i wystąpień, w ramach wydarzenia odbędzie się finał internetowego plebiscytu „eFEktUE – nominacje do Lidera Zmian 2023”, w którym mieszkańcy każdego subregionu zdecydują o wyróżnieniu najciekawszych ich zdaniem projektów infrastrukturalnych, społecznych, czy też biznesowych. Jeszcze tylko do 15 września beneficjenci funduszy europejskich mają czas na zgłaszanie swoich propozycji. Do wygrania jest prezentacja projektu w profesjonalnych filmach promocyjnych, dwujęzycznym albumie „Perły Mazowsza”, a także nominacja do konkursu głównego „Lider Zmian 2023” podsumowującego realizację programu regionalnego na lata 2014-2020. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.liderzmian.eu.

Print Form