Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Konkurs Lider Zmian 2023 na Mazowszu – Zgłoś swój projekt już dziś! 2023/06/18

 

Zrealizowałeś projekt dzięki środkom z RPO WM 2014-2020? Chcesz pochwalić się osiągnięciami? Właśnie Ciebie szukamy!

Rusza konkurs Lider Zmian, podsumowujący Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Dołącz już dziś i zgłoś swój projekt do konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich 2023. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 lipca bieżącego roku.

Ponownie poszukujemy Liderów, którzy dzięki wsparciu z Unii Europejskiej dokonują pozytywnych przemian na Mazowszu. Do udziału zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub wciąż realizują projekty w jednej z następujących dziedzin z poniższych obszarów:

  1. Zielone Fundusze Europejskie,
  2. Cyfrowe Fundusze Europejskie,
  3. Mobilne Fundusze Europejskie,
  4. Fundusze Europejskie bliskie mieszkańcom,
  5. Fundusze Europejskie dla Młodych,
  6. Przedsiębiorcze Fundusze Europejskie,
  7. Nowoczesne Fundusze Europejskie.

O wyłonieniu zwycięzców w kategoriach od 1 do 6 zadecydują sami mieszkańcy Mazowsza podczas głosowania internetowego zaplanowanego na październik. Ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast 14 listopada br. podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich, w tym samorządy, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorców, do udziału w Konkursie. Co możesz zyskać? Nagrodę, która wyróżni Cię na tle całego regionu, a także szeroką promocję w ramach działań prezentujących efekty pomocy z Unii Europejskiej

Na co warto zwrócić uwagę?

  • Do konkursu przyjmowane są wyłącznie projekty zakończone lub osiągające co najmniej 90% realizacji do 31 maja 2023 roku.
  • Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres lider-zmian@mazowia.eu do 26 lipca 2023 roku, do godziny 23:59.

TUTAJ dostępny jest Regulamin i formularz zgłoszeniowy . Nie czekaj ani chwili dłużej!

Zostań Liderem Zmian Funduszy Europejskich 2023 na Mazowszu! Zgłoś swój projekt już dziś i pokaż, że jesteś gotów na wielkie wyzwania! Niech Twoje pomysły świecą jasno na tle całego regionu.

Print Form