Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Innowacje w edukacji 2016/11/10

Rozwój gospodarczy i społeczny zależy od tego, jak traktujemy proces uczenia się – zarówno w ramach edukacji formalnej, jak i po zakończeniu szkoły. W szybko zmieniających się czasach jest to szczególnie istotne. Jednak edukacja nie ulega tak dynamicznym transformacjom jak rozwój technologii, co wiąże się też z koniecznością zdobycia nowych kompetencji, pozwalających z tej technologii świadomie korzystać. Czy innowacja w edukacji jest możliwa? W debacie wezmą udział prelegenci z trzech obszarów – praktyk edukacji, badacz związany z edukacją oraz ekspert od innowacji społecznych. Porozmawiamy o tym, w jakim kierunku może zmierzać rozwój narzędzi i metod uczenia się, tak abyśmy umieli odpowiedzieć na wyzwania społeczne XXI wieku. Przyjrzymy się temu, jaki wpływ na edukację mogą mieć badania nad procesami uczenia się. Zastanowimy się także, czy istnieje edukacyjne R&D oraz w jaki sposób rynek produktów i usług może z niego skorzystać i równocześnie go współtworzyć.

Spotkajmy się już 16 listopada w godzinach 12.40-13.40 podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza na Stadionie Legii w Warszawie . Do udziału w debacie zapraszamy wspólnie z Centrum Nauki Kopernik Partnerem Strefy Smart People! Udział jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji!

poziompol-czarny

 

Print Form