Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Forum Rozwoju Mazowsza – strefa I Love Człowiek 2019/10/04

Wszystko, co ludzkie, nie jest nam obce! Do strefy LOVE CZŁOWIEK zapraszamy tych, którzy są ciekawi innowacyjnych projektów społecznych, zdrowotnych oraz wspierających rozwój nowoczesnej edukacji.

Nasi Partnerzy przygotowali szereg atrakcji. Niżej uchylamy rąbka tajemnicy, co będzie się działo:

  • Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu specjalnie dla uczestników 10. Forum przywiezie Kapsułę Badań Zmysłów, w której będzie można bezpłatnie skontrolować słuch, wzrok, mowę, równowagę i powonienie, a uzyskane wyniki skonsultować ze specjalistami ze Światowego Centrum Słuchu.
  • Instytut Matki i Dziecka zaprasza na pokazy wykorzystania długopisów cyfrowych w ochronie zdrowia.
  • Centrum Nauki Kopernik zaprezentuje kolejną odsłonę Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego i przybliży Modułowe Pracownie Przyrodnicze, które są rewolucyjną metodą nauczania biologii, geografii, chemii, fizyki i przyrody w klasach IV-VIII.
  • Fundacja Fundusz Współpracy poprowadzi warsztaty w obszarach edukacji i uczenia się przez całe życie, innowacji społecznych i ich zastosowania w otaczającej nas rzeczywistości. Dodatkowo zainteresowani zapoznają się z ideą leśnych przedszkoli i życia w bliskości z naturą.
  • Na stoisku Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego i zaproszonych przez niego partnerów będą czekać m.in. pokazy urządzeń mobilnych w edukacji i aplikacji do zastosowania w nauce, jak również prezentacje umiejętności i efekty prac uczniów szkół zawodowych, którzy zostali objęci wsparciem w ramach realizowanych projektów.
  • Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przybliży właściwości technologii VR i AR, możliwości wykorzystania wizualizacji danych czy zastosowania druku 3D w medycynie.
  • Firma Finea zaprezentuje transparentne, pozbawione alergenów perfumy opracowywane na bazie wody oraz w 100% wegańskie linie kosmetyczne.

W strefie będzie można spotkać także przedstawicieli m.in.: Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” i Kliniki „Budzik”, Dariusza Makaruka (jego multimedialne instalacje VR i AR odnoszą sukcesy na całym świecie) czy Kubę Korczaka (podczas warsztatów kulinarnych pokaże wpływ kuchni europejskich na polską). Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny wraz z Siecią Przedsiębiorczych Kobiet i firmą „Szumisie” zaprosi do wyjątkowo ciepłej i kobiecej przestrzeni. Ciekawe atrakcje przygotują także m.in.: firma Genomed, Pracownia Gier Szkoleniowych, Warszawska Szkoła Filmowa, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Stowarzyszenie Mierz Wysoko, Sidly, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Locon oraz Investcore.

 

Zarejestruj się już dziś. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

Poznaj Partnerów i sprawdź, co będzie się działo w przestrzeni wystawienniczej

Zobacz program debat 16 października

Zobacz program debat 17 października

Print Form