Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Dziękujemy za udział w VI Forum Rozwoju Mazowsza! 2015/10/08

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom VI Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych w dniach 7-8 października na PGE Narodowy w Warszawie. Dwa dni debat, dyskusji, warsztatów przyciągnęły łącznie prawie 2 tysiące uczestników.

Zakończyliśmy szóstą edycję Forum Rozwoju Mazowsza. W tym roku zaproponowaliśmy zupełnie nową formułę: trzy sceny, ponad 100 ekspertów, 10 stref tematycznych i ogromna przestrzeń do dyskusji – powiedział Mariusz Frankowski, Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych – Było to wyjątkowe wydarzenie również dlatego, że stanowiło podsumowanie unijnej perspektywy 2007-2013 oraz prezentowało wyzwania na najbliższe lata. Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020, z czego prawie 500 mln zł to środki na innowacyjność, przedsiębiorczość i współpracę biznesu z sektorem naukowym. 

Już niebawem dostępne będzie podsumowanie, nagrania z poszczególnych debat oraz fotorelacja z całego wydarzenia. Jeszcze raz dziękujemy, że byli Państwo z nami i do zobaczenia za rok!

Print Form