Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Drapieżny pracodawca czy bezbronny absolwent? 2017/11/17

Jak ułatwić wejście na rynek pracy? Jak dopasować kształcenie do potrzeb pracodawców? W jaki sposób angażować partnerów społeczno-gospodarczych w kształcenie? Ale też jak wspierać wprowadzanie zmian w organizacji? Tego dotyczył blok pt. “Drapieżny pracodawca czy bezbronny absolwent? Szkoła przetrwania na rynku pracy” zorganizowany podczas 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do wysłuchania debaty:

W debacie uczestniczyli: Tomasz Sieradz Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, Elżbieta Szymanik Zastępca Dyrektora ds. Europejskiego Funduszu Społecznego w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych, Joanna Średnicka Dyrektor Zarządzająca w Pracowni Gier Szkoleniowych, Elżbieta Gąsiorowska Wiceprezes Zarządu Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego i Paweł Czerwony z firmy NETICTECH. Rozmowę poprowadził Artur Andrysiak Członek Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza.

Przeczytaj podsumowanie debaty

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji:

  • Kostka Rubika dla Początkujących. Optymalne modele współpracy pracodawców ze szkołami zawodowymi (Artur Andrysiak Członek Zarządu Agencji Rozwoju Mazowsza)

Pobierz prezentację

 

  • Jak gry i symulacje wspierają zmiany w organizacji (Joanna Średnicka Dyrektor Zarządzająca w Pracowni Gier Szkoleniowych oraz Patrycja Szczecińska Communications and PR Coordinator)

Kolejne relacje już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz oraz profilu w mediach społecznościowych.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza stanowi miejsce debat o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed regionem w kontekście zwiększania jego konkurencyjności w kraju i Europie. Formuła wydarzenia to unikalna okazja do dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu podziału i wdrażania funduszy unijnych. Ósma edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 października 2017 r. na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło 2 tys. osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Forum współtworzyło ponad 80 prelegentów i przeszło 60 wystawców reprezentujących samorządy, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Były to dwa dni pełne wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji do realizacji projektów miejskich, biznesowych i edukacyjno-społecznych. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

 

 

 

Print Form