Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Co słychać w regionie? Rozwój lokalny dzięki funduszom europejskim 2022/11/23

Unia Europejska wspiera Mazowsze już od 18 lat. Co to oznacza dla samorządów lokalnych? Jakie inwestycje na co dzień wpływają na jakość życia mieszkańców? Jakie są potrzeby i wyzwania u progu kolejnej perspektywy unijnej? O tym porozmawiamy podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza. 

Uczestnikami debaty pt. “Co słychać w regionie? Rozwój lokalny dzięki funduszom europejskim” zaplanowanej na 6 grudnia w godzinach 12:10-13:00 będą:  

  • Grzegorz Józef Benedykciński, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego
  • Mateusz Miłoszewski, Zastępca Burmistrza Pułtusk
  • Marcin Jakubowski, Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki
  • Małgorzata Pachecka, Wójt Gminy Michałowice

Rozmowę poprowadzi: Janusz Król, redaktor naczelny pisma Samorządowego „Wspólnota”.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Tegoroczna edycja Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-7 grudnia w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, warsztatami, symulacjami i rozmowami z udziałem ponad 80 ekspertów i przeszło 40 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Aktywności podczas wydarzenia odbędą się w ramach 3 stref tematycznych: Strefy Rozwoju Mazowsza, Strefy Zdrowia oraz Strefy Młodych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z agendą scenwarsztatów oraz interaktywnych przestrzeni Partnerów. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

 

Zapraszamy do udziału! 

>>>>Zarejestruj się już dziś<<<<

Print Form