Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Aktualności

Budowanie ekosystemów innowacji terytorialnej w oparciu o współpracę sieciową 2018/01/12

Jak budować ekosystemy innowacji terytorialnej w oparciu o współpracę międzybranżową, międzyklastrową i międzynarodową? Jak budować wspólną wizję rozwoju? Tego dotyczył blok “Budowanie ekosystemów innowacji terytorialnej w oparciu o współpracę sieciową” zorganizowany podczas 8. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do wysłuchania debaty:

W debacie uczestniczyli: Zbigniew Bednarski Prezes Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Anna Bialik Wiceprezes UNIMOS, Emilio Rull Quesada Założyciel EuroInversia i Agnieszka Zdanowicz z Agencji Rozwoju Mazowsza. Rozmowę poprowadziła Katarzyna Kowalska Wiceprezes UNIMOS. Zobacz podsumowanie debaty.

 

Zapraszamy do wysłuchania prezentacji:

  • Modele internacjonalizacji klastrów (Katarzyna Kowalska Wiceprezes UNIMOS). Pobierz prezentację.

  • Jak ponad 600 przedsiębiorców, naukowców i samorządów potrafi skutecznie współpracować na rzecz innowacyjności i rozwoju nowych technologii? Case OnGranada (Emilio Rull Quesada Założyciel EuroInversia). Pobierz prezentację.

Zapraszamy do śledzenia strony oraz oraz profilu w mediach społecznościowych.

 

O Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza stanowi miejsce debat o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed regionem w kontekście zwiększania jego konkurencyjności w kraju i Europie. Formuła wydarzenia to unikalna okazja do dialogu pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu podziału i wdrażania funduszy unijnych. Ósma edycja wydarzenia odbyła się w dniach 25-26 października 2017 r. na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło 2 tys. osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Forum współtworzyło ponad 80 prelegentów i przeszło 60 wystawców reprezentujących samorządy, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Były to dwa dni pełne wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji do realizacji projektów miejskich, biznesowych i edukacyjno-społecznych. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

 

 

 

Print Form