Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Renata Decewicz

Koordynatorka Zespołu mobilności Szkolnictwa wyższego w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Ekspert w debacie „Studia za granicą – ciekawy przerywnik, czy bank możliwości?”

 

Renata Decewicz – Koordynatorka Zespołu mobilności Szkolnictwa wyższego w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE)

Absolwentka Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego, tłumaczka, wykładowczyni, w 2001 r. stażystka w Technical Assistance Office przy Komisji Europejskiej w Brukseli.  Od 1996 roku związana z realizacją europejskich programów edukacyjnych w Polsce. W latach 1996-2000 była pracownikiem Krajowego Biura TEMPUS w Polsce, następnie pracowała w programach SOCRATES, Uczenie się przez całe życie – Erasmus a później Erasmus+. Obecnie koordynatorka Zespołu mobilności Szkolnictwa wyższego w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) pełniącej rolę Narodowej Agencji programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności, odpowiedzialna za zarządzanie umowami finansowymi z polskimi uczelniami w zakresie mobilności Erasmus+ z krajami programu i krajami partnerskimi. Członkini grupy roboczej ds. Karty Erasmusa dla Szkolnictwa wyższego oraz grupy roboczej ds. cyfryzacji przy Komisji Europejskiej.

 

Spotkaj się z ekspertem w debacie „Studia za granicą – ciekawy przerywnik, czy bank możliwości?” 6 grudnia w godzinach 14:00-14:50. 

Zapraszamy!

Print Form