Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Monika Borowiecka

Partner Zarządzający w Tangent Line VC

Partner Zarządzający w Tangent Line VC, funduszu wspierającym działalność inwestycyjną polskich przedsiębiorców. Udziałowiec i członek zarządów spółek specjalizujących się w rozwoju innowacyjnych technologii na polskim rynku, m.in. Triomega i KidiHub. Ekspert inwestycyjny z szeroką wiedzą z zakresu marketingu, zarządzania i sprzedaży. Z wykształcenia i pasjonat, coach i mentor prowadzący szkolenia dla kadry menedżerskiej wyższego szczebla. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe – zdobyte m.in. w jednej z największych międzynarodowych korporacji – Mars Polska. 

 

Wierzy w biznes oparty na wartościach ludzi, wiedzy i przede wszystkim rozwoju – zarówno osobistym, jak i technologicznym. Kreatywny, przedsiębiorczy, relacyjny, z wysokimi kompetencjami w zakresie uczenia się i zarządzania zmianą. Uważna obserwacja zmieniających się trendów na rynku oraz umiejętność oceny kompetencji poszczególnych osób z zespołów projektowych pozwalają jej na sprawne przeprowadzenie procesu inwestycyjnego od analizy do wyjścia. 

 

Spotkaj się z ekspertem podczas debaty „Akcja akceleracja, czyli wsparcie dla początkujących w biznesie” 6 grudnia w godzinach 12:00-12:50.  

 

Zapraszamy! 

Print Form