Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Malgorzata Kowalczuk

Ekspert w obszarze Instrumentów Finansowych Europejskiego Banku Inwestycyjnego

Małgorzata rozpoczęła pracę w EBI w 2017 roku, na stanowisku Przedstawiciela ds. Funduszy i Strukturyzacji w Zespole Instrumentów Finansowych. Jest częścią zespołu zajmującego się wdrażaniem instrumentów zwrotnych dostępnych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W tym obszarze, zadaniem EBI jest inwestowanie – poprzez pośredników finansowych – środków z europejskich funduszy strukturalnych i inwestycyjnych (EFSI), w formie preferencyjnych pożyczek, w kwalifikujące się projekty głównie z zakresu rewitalizacji obszarów miejskich i rozwoju infrastruktury energetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie z obszaru funduszy UE i programów pomocowych. Wcześniej, ponad 20 lat związana z polskim sektorem bankowym m.in. odpowiedzialna za budowanie i wdrażanie strategii banków w zakresie funduszy europejskich, zarządzanie projektami współfinansowanymi ze środków UE oraz współpracę z międzynarodowymi instytucjami finansowymi w obszarze pozyskania finansowania inwestycji realizowanych przez polskie samorządy. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Print Form