Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Małgorzata Borkowska

Prezes Zarządu Dwór Mościbrody sp. z o.o.

Z wykształcenia pracownik socjalny, pedagog z wieloletnim doświadczeniem pracy w pomocy społecznej. Od 2002 roku współwłaścicielka zabytkowego  Zespołu Dworsko-Parkowego i kompleksu stawów hodowlanych o pow. 100 ha w Mościbrodach, w Gminie Wiśniew, w powiecie siedleckim. Prezes Zarządu Spółki Dwór Mościbrody, zarządzającej obiektem turystyki wiejskiej o tej samej nazwie.

Współzałożycielka pierwszego na Mazowszu Szlaku Kulinarnego i jedna z fundatorek Fundacji Mazowiecka Micha Szlachecka. Członek Zarządu Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej od 2016 roku. Od roku 2020  skarbnik  w  Nadbużańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Od lutego b.r. członek Rady w LGD Ziemi Siedleckiej.

Przewodnik PTTK Oddziału Podlasie w Siedlcach.

Prywatnie zodiakalny Rak,  żona, matka dwójki dzieci,  babcia.

Print Form