Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Maciej Smrokowski

Facylitator, Pracownia Gier Szkoleniowych

Ukończył socjologię w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych UW. Doświadczenie zdobywał w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Od trzech lat pracuje jako konsultant w zakresie gier i narzędzi szkoleniowych. Pomaga wdrażać symulacje do istniejacych programów szkoleniowych jak i tworzyć na ich podstawie nowe. W Pracowni Gier Szkoleniowych pracuje jako facylitator gier, prowadząc rozgrywki gier i symulacji. Pracował między innymi dla takich Klientów jak: Grupa Allegro Sp. z o.o., Deloitte Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., Benefit Systems oraz dla administracji publicznej.

 

Spotkaj się z ekspertem podczas premierowej rozgrywki Cosmopolis – poznaj miasto przyszłość! już 6 grudnia w godzinach 11:00-13:30.

>>>Dowiedz się więcej<<<

Print Form