Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Elżbieta Szymanik

Zastępca Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

Ekspert w debacie „Innowacje w edukacji – Jak to zrobić mądrze?”

 

Elżbieta Szymanik – Zastępca Dyrektora Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych 

Działacz społeczny, ekspert z zakresu funduszy unijnych i rynku pracy. Od 2007 roku Zastępca Dyrektora w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych. Wykładowca w Wyższej Szkole Menedżerskiej  w Warszawie . Absolwentka  Średniej Szkoły Rolniczej w Gołotczyźnie. Ukończyła Akademię Rolniczą –  Techniczną w Olsztynie, studia podyplomowe z zakresu prawa i administracji oraz doradztwa zawodowego i zarządzania projektami unijnymi, audytu,   a także studia doktoranckie z ekonomii. W latach 1991 – 1997 Wójt Gminy w Krasnem. Od 2000 do 2007 roku Dyrektor fili Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Ciechanowie.

Spotkaj się z ekspertem podczas debaty „Innowacje w edukacji – Jak to zrobić mądrze?” 7 grudnia w godzinach 12:00-12:50.

Zapraszamy!

 

Print Form