Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Elżbieta Lanc

Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego

Ekspert w debacie „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – plan dla Mazowsza”

 

Elżbieta Lanc – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych w zakresie zarządzania oświatą, audytu i kontroli zewnętrznej oraz zarządzania projektami unijnymi. Pracowała jako nauczyciel, była dyrektorem liceum ogólnokształcącego i ekonomicznego, prezesem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, zastępcą dyrektora Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, wiceprezesem PGMB w Warszawie oraz prezesem PRIB w Warszawie. W latach 1998-2001 była starostą węgrowskim, a w latach 2001-2002 wicewojewodą mazowieckim. Od 2002 roku nieprzerwanie sprawuje mandat radnego województwa mazowieckiego. Pełni funkcję członka Zarządu Województwa Mazowieckiego. Odpowiedzialna jest za politykę społeczną, ochronę zdrowia, edukację i sport. Nadzoruje działalność Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu oraz Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej.

Spotkaj się z ekspertem podczas debaty „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży – plan dla Mazowsza” 7 grudnia w godzinach 12:00-12:50.

Zapraszamy!

Print Form