Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Dr hab. Agnieszka Kopańska

Pracownik naukowy Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Dr hab. Agnieszka Kopańska – pracownik naukowy Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizuje się w problematyce ekonomii i finansów samorządu terytorialnego. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych z tego zakresu, a również szeregu opracowań popularyzujących wiedzę. Kierowniczka i uczestniczka projektów badawczych polskich i międzynarodowych oraz konsultantka z zakresu finansów i usług lokalnych w projektach realizowanych w Polsce i zagranicą m.in. przez KE, USAiD, Bank Światowy.

 

Spotkaj się z ekspertem debaty „Rozwój lokalny dzięki zaangażowaniu młodych osób” podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza 6 grudnia w godzinach 13:00-13:50.

Zapraszamy!

Print Form