Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
test
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Andrzej Burgs

CEO i Prezes Zarządu Sygnis New Technologies sp. z o.o.

Ekspert w debacie „Powrót do przeszłości czy bieg z przeszkodami? – rozwój biznesu w nowej rzeczywistości”

 

Andrzej Burgs, CEO i Prezes Zarządu Sygnis New Technologies sp. z o.o.

Od ponad dziewięciu lat działa w branży nowych technologii i druku 3D, gdzie prowadzi jedną z najdłużej funkcjonujących w tym obszarze polskich firm – Sygnis New Technologies. Od 2017 roku jest jej wyłącznym właścicielem i prezesem. W 2019 roku firma rozszerzyła działalność o biodruk 3D i stworzyłaSygnisBio Technologies, a w roku 2021 markę dostarczającą rozwiązania nanotechnologiczne – Sygnis Nano Technologies.

Wspólnie z zespołem złożonym z najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach realizują projekty z zakresu prototypowania, R&D, designu, wdrożeń i consultingu technologicznego. Firma ściśle współpracuje z naukowcami i popularyzatorami nauki. Pod egidą Andrzeja Burgs Sygnis New Technologies wkroczyło na drogę ku giełdzie NewConnect poprzez fuzję odwrotną ze spółką MODE SA.

Andrzej Burgs jest absolwentem Wydziału Fizyki UW ze specjalizacją Ekonofizyka, szkoleniowcem i ekspertem technologii przyrostowych FDM, SLA, SLS, DLP. Od lat działa na rzecz rozwoju branży druku 3D. Jest jednym z założycieli Izby Gospodarczej Przemysłu 4.0 i współtwórcą Kodeksu Etyki Polskiej Branży Druku 3D. Działa również jako ekspert – pracodawca Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Wielokrotnie występował jako mówca, mentor lub sędzia podczas takich wydarzeń jak: Szkoła Pionierów PFR 2020 i 2021, Hello Tomorrow Global Challenge, Regional and EconomicDiplomacySummit 2019 (RegioSummit), MIT Enterprise Forum CEE, MedBizDays, TeenCrunch czy zajęcia z przedsiębiorczości na kierunku Fizyka na Uniwersytecie Warszawskim.

Starannie dobiera ludzi, z którymi pracuje, sukcesywnie budując zgrany zespół profesjonalistów. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Przykłada dużą wagę do precyzji działań – preferuje uporządkowaną, przemyślaną i systematyczną pracę, choć kreatywne podejście do problemu i nieszablonowe rozwiązania nie tylko nie są mu obce, ale często wymagane ze względu na szybko zmieniające się warunki rynkowe.

Print Form