Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Aleksandra Szwed

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego i Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie

Z wykształcenia politolog, a zawodowo praktyk w zakresie rozwoju regionalnego i funduszy europejskich. Od ponad 15 lat współpracuje z inwestorami, przedsiębiorcami i naukowcami na rzecz rozwoju regionalnego, gospodarczego z województwa mazowieckiego oraz wykorzystania przez nich dostępnych Funduszy Europejskich. Nadzorowała i realizowała liczne projekty dla przedsiębiorców oraz start-up’ów, takie jak „Warszawa stolicą ambitnego biznesu”, współtworzyła Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Obecnie również rozwija współprace z podmiotami i ich sieciami na rzecz wspierania innowacji i innowacyjności przedsiębiorstw, w tym m.in. Forum Instytucji Otoczenia Biznesu, konkurs dla start-up’ów „Startuj z Mazowsza” czy konkurs „Innowator Mazowsza” nagradzający od 13 lat nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce. W codziennym kierowaniu zespołem istotne jest dla niej współpraca i jasno określony cel, chętnie wykorzystuje wiedzę nabytą podczas certyfikacji PRINCE 2. 

 

 

Spotkaj się z ekspertem podczas debaty „Akcja akceleracja, czyli wsparcie dla początkujących w biznesie” 6 grudnia w godzinach 12:00-12:50.  

 

Zapraszamy! 

Print Form