Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Prelegenci

Agnieszka Warso – Buchanan

Radczyni prawna i liderka zespołu Czyste Powietrze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, ClientEarth

Jest radczynią prawną i liderką zespołu Czyste Powietrze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w międzynarodowej organizacji ClientEarth. Zajmuje się kwestiami związanymi ze strategicznymi postępowaniami sądowo-administracyjnymi w obszarze jakości powietrza. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Queen Mary University of London. Po ukończeniu aplikacji sądowej w 2008 roku złożyła egzamin sędziowski. W 2019 roku znalazła się w gronie prawników wyróżnionych przez Dziennik Gazeta Prawna za działalność w służbie społeczeństwu. Jest stypendystką Departamentu Stanu USA, uczestniczy w programie International Visitor Leadership Program.

 

Spotkaj się z ekspertem podczas debaty „Zielone miasta przyszłości – planujemy czy realizujemy?” 7 grudnia w godzinach 10:00-10:50.

Zapraszamy!

Print Form