Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Weź udział w wydarzeniu

Już 8-9 grudnia odbędzie się 11. Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejsze wydarzenie poświęcone funduszom europejskim w regionie.Hasłem przewodnim tej edycji będzie #eFEktUE. W programie znajdzie się aż 12 debat, wystąpienia, a także czaty tematyczne z Partnerami wydarzenia. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszyi Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejskiego Komitetu Regionów. 

 

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy w dniach 8-9 grudnia włączyć transmisję prowadzoną na żywo w internecie i wejść do świata Funduszy Europejskich!

 

Transmisja debat i wystąpień dostępna będzie na stronach: 

W programie wydarzenia znalazły się również czaty z ekspertami z zakresu finansowania europejskiego. Udział w czatach wymaga rejestracji przez stronę:

Spotkajmy się online już 8-9 grudnia!

Serdecznie zachęcamy do jej wysłuchania na www.forumrozwojumazowsza.pl, https://www.funduszedlamazowsza.eu/ oraz w mediach społecznościowych: https://pl-pl.facebook.com/ForumRozwoju/

Print Form