Przejdź do menu
Logotypy od lewej do prawej: Fundusze Eropejskie Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Mazowsze serce Polski, Unia Europejska Europejskie Fundusze Sktrukturalne i Inwestycyjne
Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
test
Odwiedź nas również na: Instagram "Fundusze UE dla Mazowsza Facebook "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" YouTube "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Twitter "Fundusze Europejskie dla Mazowsza" Linkedin "MJWPU"

Atom, światło, woda, wiatr: skąd brać energię? – warsztat

Termin i miejsce: 

  • 6 grudnia w godzinach 14:00-15:30
  • Centrum Konferencyjne Legia Warszawa, ul. Łazienkowska 3, piętro II, sala C

O warsztacie:

Wiemy, że zmiana klimatu jest faktem, jednak różnimy się w przekonaniach o tym, jak jej przeciwdziałać. Porozmawiajmy więc o tym, czy lepiej jest budować elektrownie atomowe, czy rozwijać OZE, co jest bezpieczne i skuteczne. Porozmawiajmy o nas – jakie ryzyka jesteśmy skłonni zaakceptować, z jakich wygód zrezygnować, żeby zachować planetę dla następnych pokoleń? Porozmawiajmy o ratunku dla Ziemi, naszych przekonaniach i gotowości do budowania solidarności, która pozwoli nam skuteczniej dbać o planetę i o nas samych. Zajęcia towarzyszą wystawie „Przyszłość jest dziś” w Centrum Nauki Kopernik. Dzięki obecności ekspertów pozwalają zdobyć wiedzę o energii, uporządkować wiedzę i znaleźć przestrzeń do wymiany opinii.

Prowadzący: 

Adam Kaczmarek i Małgorzata Nowakowska, Centrum Nauki Kopernik

Grupa docelowa:

Uczniowie szkół średnich

 

Liczba uczestników:

do 35 osób

 

Zasady udziału:

Udział wymaga rejestracji. Szczegóły wkrótce.

 

Spotkajmy się podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza! 

Zachęcamy do sprawdzenia agendy wydarzenia oraz aktywności Partnerów zamieszczanych na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl oraz na profilu wydarzenia w serwisie Facebook.

Print Form