Przejdź do menu
Odwiedź nas również na: Facebook linkedin

O wydarzeniu

11. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

Forum Rozwoju Mazowsza jest wydarzeniem, które Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje od ponad dziesięciu lat. Jego główną ideą jest promocja regionu i inicjatyw realizowanych dzięki wsparciu funduszy europejskich.

Coroczne, dwudniowe wydarzenie skupiało dotychczas partnerów z obszaru biznesu, nauki, administracji i organizacji pozarządowych. Spotykali się oni z uczestnikami Forum podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, prezentacji innowacji technologicznych czy inspirujących rozwiązań edukacyjnych, prospołecznych i zdrowotnych.

Rok 2020 postawił przed wszystkimi nietypowe wyzwania. Ze względu na szczególne warunki, spowodowane obowiązującym obecnie na terenie Polski stanem epidemicznym związanym z COVID-19 organizatorzy podjęli decyzję, że 11. Forum Rozwoju Mazowsza przyjmie formułę e-Forum.

Mimo nietypowych okoliczności, także i w tym roku zaprosimy do udziału w wydarzeniu, znakomitych ekspertów i zaangażowanych uczestników. Planujemy zaprezentować zarówno efekty projektów realizowanych dzięki wsparciu funduszy europejskich, jak i pokazać istotę ich wkładu w rozwój Mazowsza (także w szczególnych warunkach zagrożenia epidemicznego). 11. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się pod hasłem #eFEktUE.

Jak będzie wyglądało 11. Forum Rozwoju Mazowsza?

  • Wydarzenie będzie trwało 1 dzień (nie 2 dni, jak standardowe), na przełomie października i listopada 2020 (dokładną datę podamy w późniejszym terminie).
  • Z uczestnikami spotkamy się w przestrzeni wirtualnej – debaty i prezentacje będą transmitowane w czasie rzeczywistym z dwóch studiów. Dodatkowo planujemy wystąpienia, czaty z ekspertami i inne aktywności on-line. O szczegółach będziemy informowali w aktualnościach oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • W tym roku nie zaprezentujemy naszych Partnerów w przestrzeni wystawienniczej. Zapraszamy ich jednak do włączenia się w aktywności realizowane w studiach nagraniowych oraz prezentacji projektów w postaci filmów (planujmy emisję bloków filmowych w przerwach pomiędzy debatami).
  • We wszystkich aktywnościach związanych z Wydarzeniem będzie można uczestniczyć bezpłatnie.
  • Będzie obowiązywała rejestracja uczestników (uruchomienie rejestracji planowane jest
    od września br.).

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, gdzie będziemy prezentowali tematy debat, wystąpień, sylwetki ekspertów i inne informacje związane z e-Forum.

Print Form