7. Forum Rozwoju Mazowsza za nami!
Jak tworzyć inteligentne Mazowsze? O tym rozmawiano podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbyło się 16-17 listopada na Stadionie Legii w Warszawie. W wydarzeniu organizowanym przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych uczestniczyło ponad 2200 osób na miejscu oraz w ramach transmisji na żywo. Na trzech scenach odbyło się prawie 30 debat, podczas których doświadczeniami podzieliło się ponad 160 ekspertów reprezentujących administrację rządową, samorządową, biznes, a także organizacje pozarządowe. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji i Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Kolejne Forum Rozwoju Mazowsza już 16-17 listopada w Warszawie!

Jak tworzyć inteligentne miasta? W jaki sposób zwiększać innowacyjność biznesu? Jak rozwijać kapitał ludzki? O tym porozmawiamy podczas 7. Forum Rozwoju Mazowsza organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych już 16-17 listopada na Stadionie Legii w Warszawie. Tegoroczna edycja to kilkadziesiąt debat, prelekcji, warsztatów i spotkań networkingowych w ramach trzech stref tematycznych. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Rozwoju i Ministerstwa Cyfryzacji.

 

Zostań Patronem Medialnym 7. Forum Rozwoju Mazowsza

Zapraszamy do zgłaszania propozycji objęcia patronatu medialnego nad siódmą edycją Forum Rozwoju Mazowsza, organizowanego przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych już od 2010 roku. Patronat  to możliwość promocji marki Patrona w ramach prestiżowego wydarzenia skierowanego do szerokiego grona odbiorców – samorządów, przedsiębiorców, naukowców, przedstawicieli sektora pozarządowego i wielu innych zainteresowanych rozwojem Mazowsza.

***

MATERIAŁY DO POBRANIA

Informacja prasowa 23.11.2016

Informacja prasowa 03.11.2016

Informacja prasowa 12.10.2015

Informacja prasowa 29.09.2015

 

logotypy unijne

Forum współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, ul. Jagiellońska 74,03-301 Warszawa, tel.: /22/ 542 20 00 fax: /22/ 698 31 44, funduszedlamazowsza.eu, www.mazowia.eu

Copyright Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych
Created by WTF Design 2015 r.